• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

İçsel Kaynaklarınızla bağlantı Kurmak

İçsel Kaynaklarınızla bağlantı Kurmak
Koçluk

Bilinç dahilinde düşünebilir ve bilinç dışında hareket edebiliriz. Hem mantıklı hem de duygusalızdır. Hayret verici bir zihnimiz ve şaşılacak derecede karmaşık bir vücudumuz vardır ve her ikisi birbiriyle bilimin henüz yeni anlamaya başladığı şekillerde etkin bir ilişki içindedir. Hafızamız ve hayal gücümüz vardır. Zihnimizde sesli, tam renkli ve fiziksel hisleri de içeren olağanüstü özel efektlerle deneyler yaratabiliriz. 


Bu deneyler, içeriğine bağlı olarak bize mutluluk verebilir ya da iğrenç, depresif veya korkunç gelebilir. Uzman bir sistem zinciri vasıtasıyla onları ayırıp sınıflandırabilir ve mantıksal olarak bildiğimiz sınırların çok ötesine geçen şaşırtıcı bir yaratıcılık sıçrayışı yapabiliriz. Bir gerilim filmi seyrettiğimizde heyecan arttığında kalp atışlarımız da hızlanır. Bütün bu muhteşem yetenekler bizim tasarrufumuz altındadır. Oysa, genellikle onlara ulaşmamız ya engellenir ya da tesadüf eseri olur. Hatta daha sık olarak, önemsenmez bile.

Koçluk ve eğitimcilik çalışmalarımızda pek çok insanın, diğer insanların hayret verici olduğunu kabullenmeye hazır olduğunu gördük. 

‘Fakat ben değil. Bende olağanüstü hiçbir şey yok.’ diye düşünüyorlardı; oysa vardı. Bunun farkına vardığınızda ne olur, varmadığınızda ne olur? Buradan başlasanız ne kaybedersiniz? Aramazsanız bulamazsınız. 

Umut etmezseniz farkına da varamazsınız ve eğer farkına varmazsanız, içinizdeki gücü de asla keşfedemezsiniz. Her parçanızın size bir şey öğretebileceğini, size fayda sağlayabileceğini ve de potansiyelinizi tam olarak açığa çıkarabileceğinizi de bilemezsiniz. 

Dolayısıyla ortaya çıkabilecek mucizeler çoğalamaz. Biz bu düşünceyi sarsmak istiyoruz. Sizin de hayret verici olduğunuzu iddia ediyoruz ve hemen sizi bunun nasıl olduğunun farkına varmakla başlayabileceğiniz cüretkar iddiayı sahiplenmeye davet ediyoruz.

Farkına vardıkça daha çok keşfetmeye başlayacaksınız. İçinizde bir harikalar diyarı var. Tükenmeyen iyiliğe, sınırsız güç deposuna ulaşmak gibi bir şey bu. Ne kadar çok çıkarırsanız o kadar çok doluyor; 

çünkü bu şekilde kaynakları harekete geçiriyorsunuz. Her şeyi yapabileceğiniz için değil, bazı şeyleri genellikle yapabileceğiniz için gücünüz sınırsız ve neredeyse daima umduğunuzdan daha fazlasına sahipsiniz. Bu içinizdeki bilgeliğin doğasıdır. 

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. 
 

Koçluk eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki Koçluk eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka  Koçluk eğitimlerimiz için .0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Karşıyaka Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz

Denizli’deki  Koçluk eğitimlerimiz   0 (258) 213 0 999-  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki Koçluk   eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Muğla’daki  Koçluk eğitimlerimiz    0(252) 213 00 98 - 0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Ankara  Koçluk eğitimlerimiz    0(252) 213 00 98 - 0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Ankara Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz. 

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - -
İçsel Kaynaklarınızla bağlantı Kurmak başlıklı 1703 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın